ЕКОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ

СДМ Інжиніринг Україна пропонує широкий спектр послуг екологічного консалтингу компаніям в різних галузях. Наш відділ екологічних послуг має експертів в галузі екології та соціології, законодавства, охорони здоров'я та безпеки праці, природничих наук.

Більшість наших співробітників вільно володіє англійською мовою і має досвід роботи з українськими та міжнародними стандартами і вимогами донорських організацій (ЄБРР, Світового Банку, ЄС). Наші фахівці пройшли професійну підготовку та мають всі необхідні сертифікати, включаючи ISO і OHSAS.

Environmental Impact AssessmentМи проводимо оцінку впливу на навколишнє середовище відповідно до вимог законодавства України, як ОВНС в рамках кожного проекту, так і ОВД, яка необхідна для отримання дозволу на будівництво.

Environmental and Social Impact AssessmentНаші сертифіковані експерти мають досвід у проведенні оцінки впливу на навколишнє середовище та соціальну сферу (ESIA) відповідно до міжнародних вимог (ЄБРР, МФК, ЄІБ), як це часто потрібно для оцінки інвестицій, що фінансуються МФІ. Наші експерти проводили це дослідження для проектів різних секторів. Даний тип оцінки охоплює всі прямі та непрямі фактори впливу на навколишнє середовище, соціальну сферу, здоров'я та безпеку, а також впливу проекту на всіх етапах циклу: підготовчі будівельні роботи, будівництво, експлуатація, зняття з експлуатації та закриття.

Environmental Due DiligenceЕкологічна експертиза (EDD) і експертиза безпеки та охорони праці (HSDD) - систематичні дослідження відповідності стану навколишнього середовища, здоров'я та безпеки праці місцевим та / або міжнародним стандартам, а також потенційного впливу запланованих змін. EDD і HSDD застосовуються при злитті та поглинанні, модернізації / реконструкції, реструктуризації бізнесу, виходу на фінансові ринки або подачі заявки на фінансування МФІ. Для проведення EDD ми відбираємо проби грунту, води та повітря в лабораторіях України або за її межами.

Environmental Site Assessment

Фаза I екологічної оцінки ділянки (ESA) спрямована на виявлення потенційних екологічних ризиків і зобов'язань конкретної ділянки, які могли б виникнути в результаті поточного або попереднього використання землі або прилеглої території. Фаза I ESA дає початкові висновки про потенційні ризики для людини, визначає, чи є необхідність в подальшому розслідуванні, а також обсяги цих розслідувань (Фаза II ESA Дослідні Вишукування).

Фаза II ESA - відбір проб і лабораторне дослідження ґрунтів та поверхових / ґрунтових вод. У звіті детально описується будь-яке існуюче забруднення навколишнього середовища.

Фаза III ESA це План Дій з Відновлення, який дає детальну стратегію щодо рекультивації забруднених середовищ.

Наші партнери

Контакти

вул. Еспланадна 20, оф. 1102, Київ 01601, Україна
+38 044 364 0019
+38 044 364 0012
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.cdmukraine.com

Підпишіться на нас:

Швидкий контакт

© LLC "CDM Engineering Ukraine", 2013 – 2020.
All rights reserved.

Search