Деніел Аспліф

DA new

Посада:
Директор / Керівник проектів
Освіта:
Магістр Хімічних Наук
Досвід (років):
22
Країни:
Україна, США, Японія, Іспанія, Болгарія, Білорусь, Вірменія, Грузія, Азербайджан 
Спеціалізація:

Деніел Аспліф є засновником і директором компанії «СДМ Інжиніринг Україна». Деніел має ступінь магістра хімії Університету Вашингтона (США) і більше 20 років професійного досвіду, 12 з яких він живе та працює в Україні, Східній Європі та країнах СНД.

Професійна підготовка в галузі природничих наук і досвід міжнародної комерційної діяльності забезпечили його успіх у розробці та впровадженні складних великомасштабних проектів у сферах водних ресурсів, управління відходами, розвитку транспорту та енергетичної інфраструктури.

Завдяки досвіду роботи з клієнтами різноманітних галузей, що налічують комерційні компанії, державні органи та міжнародні фінансові інститути, Деніел набув навичок і розуміння особливостей роботи в українському діловому середовищі. Його досвід розробки та впровадження інфраструктурних проектів охоплює підготовку ТЕО, проведення закупівель і тендерних процедур, управління проектами, зокрема згідно з умовами контракту FIDIC.

 

Дмитро Солодкий

DS

Посада:
Керівник відділу проектування
Освіта:
Магістр інженер-будівельник за спеціальністю "Промислове та цивільне будівництво"
Досвід (років):
17
Спеціалізація:

Дмитро Сергійович Солодкий очолює відділ проектування в компанії «СДМ Інжиніринг Україна». Дмитро має диплом магістра інженера-будівельника за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» (кафедра землі та фундаменту) і 17 років професійного досвіду.

Дмитро має багатий досвід проектування, управління проектами та проведення авторського нагляду. В обов'язки Дмитра входить проектування і креслення будівельних конструкцій для об'єктів промислового і цивільного будівництва, включаючи всі стадії: планування, концепцію, перед-проектну роботу, робочий проект, проектну документацію; авторський нагляд за будівельними роботами; підготовка технічних звітів на основі проектно-будівельної нормативної документації України, Росії та країн СНД.

Дмитро працював над проектами для клієнтів в різних секторах, включаючи будівництво житлових будинків, муніципальних будівель, комерційних об'єктів (торговельні центри, логістичні центри та готелі), хімічну та нафтопереробку, харчове виробництво і машинобудування.

Сергій Храміхін

SK

Посада:
Керівник відділу управління проектами будівництва
Освіта:
Спеціалист інженер-будівельник: «Промислове та цивільне будівництво»
Досвід (років):
18
Спеціалізація:

Сергій Юрійович Храміхін - інженер з нагляду за будівництвом, наразі очолює відділ управління проектами будівництва компанії «СДМ Інжиніринг Україна». Сергій має диплом спеціаліста інженера-будівельника за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» та більше 15 років професійного досвіду.

Сергій спеціалізується у нагляді за роботами на будівельному майданчику, серед них планування робіт і моніторинг їх виконання, оцінка і контроль витрат, адаптація проектної документації до українських норм, управління питаннями землеволодіння, допомога з дозвільною документацією, координація роботи підрядників, закупівля та нагляд за встановленням обладнання.

Сергій надавав послуги компаніям в різних галузях промисловості, в тому числі в металургії, нафтогазової галузі, промисловому виробництві, а також в аграрному секторі.

Сергій має досвід роботи з провідними місцевими та міжнародними компаніями в Україні, такими як Монсанто, АрселорМіттал Кривий Ріг, Linde Gas Україна, Єврохолод, Азовська нафтова компанія і Ventech Engineering.

Вадим Убізький

VU2

Посада:
Інженер технічного нагляду
Освіта:
Спеціалист інженер-містобудівельника
Досвід (років):
19
Спеціалізація:

Вадим Валерійович Убізький є сертифікованим інженером з технічного нагляду. Вадим має диплом спеціаліста інженера-містобудівельника за фахом «Міське будівництво і господарство» та більш 15 років професійного досвіду.

Обов'язки Вадима охоплюють ліцензійний технічний нагляд за будівельними роботами, управління субпідрядниками, підтримку закупівель та отримання дозволів, управління підготовкою проектної документації, управління витратами і контроль якості відповідно до затвердженого проекту.

Вадим надавав послуги клієнтам в різних галузях, серед яких агропромисловий і транспортний сектори, хімічна промисловість, металургія, вироблення та постачання електроенергії (лінії електропередачі та підстанції) та відновлювана енергетика.

Вадим має досвід роботи з такими компаніями, як USAID, CRH, EuroCape Україна, Івано-Франківськ Цемент (ИФСЕМ), AECOM Україна і АрселорМіттал Кривий Ріг.

Денис Новожен

DN

Посада:
Провідний спеціаліст з охорони навколишнього середовища
Освіта:
Спеціалист інженер землеустрою та кадастру
Досвід (років):
6
Спеціалізація:

Денис Андрійович Новожен – провідний спеціаліст з охорони навколишнього середовища з дипломом спеціаліста інженера землеустрою та кадастру і більш ніж 5-річним досвідом проведення комплексних екологічних і соціальних оцінок в різних секторах, серед яких виробництво і реалізація товарів широкого споживання, промислове виробництво, хімічна галузь, агробізнес, транспортна інфраструктура, медичні установи, телекомунікації та муніципальні компанії.

Денис брав участь у декількох проектах з проведення оцінки впливу на навколишнє середовище та соціальну сферу (ESIA) згідно зі стандартами ЄБРР і МФК.

Денис надавав екологічні послуги ряду провідних місцевих та міжнародних клієнтів, таких як Black Iron, Acciona Energy, Укргазвидобування, Авіс, Укрзалізниця, Укртелеком, ЄІБ та ЄБРР.

Наші партнери

Контакти

вул. Еспланадна 20, оф. 1102, Київ 01601, Україна
+38 044 364 0019
+38 044 364 0012
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.cdmukraine.com

Підпишіться на нас:

Швидкий контакт

Search