Деніел Аспліф

DA

Посада:
Директор / Керівник проектів
Освіта:
Магістр Хімічних Наук
Досвід (років):
22
Країни:
Україна, США, Японія, Іспанія, Болгарія, Білорусь, Вірменія, Грузія, Азербайджан 
Спеціалізація:

Деніел Аспліф є засновником і директором компанії «СДМ Інжиніринг Україна». Деніел має ступінь магістра хімії Університету Вашингтона (США) і більше 20 років професійного досвіду, 12 з яких він живе та працює в Україні, Східній Європі та країнах СНД.

Професійна підготовка в галузі природничих наук і досвід міжнародної комерційної діяльності забезпечили його успіх у розробці та впровадженні складних великомасштабних проектів у сферах водних ресурсів, управління відходами, розвитку транспорту та енергетичної інфраструктури.

Завдяки досвіду роботи з клієнтами різноманітних галузей, що налічують комерційні компанії, державні органи та міжнародні фінансові інститути, Деніел набув навичок і розуміння особливостей роботи в українському діловому середовищі. Його досвід розробки та впровадження інфраструктурних проектів охоплює підготовку ТЕО, проведення закупівель і тендерних процедур, управління проектами, зокрема згідно з умовами контракту FIDIC.

 

Ірина Буніна

IB

Посада:
Керівник відділу екологічного менеджменту
Освіта:
Магістр Екології
Досвід (років):
17
Країни:
Україна, Грузія, Азербайджан, РФ, Киргизстан, Таджикістан
Спеціалізація:

Ірина Буніна – провідний фахівець з питань охорони довкілля та соціальної відповідальності з дипломом магістра екології та більше 15 роками професійного досвіду.

Ірина працює в компанії «СДМ Інжиніринг Україна» з моменту її заснування в 2013 році й наразі очолює відділ екологічного менеджменту.

Ірина має глибокі знання як екологічних норм України, так і міжнародних вимог, таких як ЄБРР, МФК, Світового Банку та інших міжнародних фінансових організацій. Ірина має всі відповідні сертифікати, а саме ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007, ISO 9001:2015 та ISO 45001:2018.

Ірина має великий досвід у різних сферах екологічного менеджменту, таких як оцінка впливу на навколишнє середовище (ОВНС, ESHIA) у відповідності з європейськими та українськими законодавчими вимогами, екологічна експертиза (EDD), екологічна оцінка ділянки (ESA), оцінка впливу на навколишнє середовище, соціальну сферу, охорону здоров'я та безпеку праці (ESHIA).

Ірина має досвід реалізації та керівництва проектами для великих багатонаціональних клієнтів різний галузей, серед них Монсанто, Шелл, Procter & Gamble, Haliburton, Європейська Комісія, ЄБРР, GIZ, Світовий Банк і ADM.

Олексій Павлов

AP

Посада:
Керівник відділу проектування
Освіта:
Специалист з електротехніки та енергетичного менеджменту
Досвід (років):
10
Країни:
Україна
Спеціалізація:

Олексій Павлов очолює відділ проектування в компанії «СДМ Інжиніринг Україна». Олексій має диплом спеціаліста з електротехніки та енергетичного менеджменту, сертифікат Головного Інженера (ГІП) і більше 10 років професійного досвіду.

Олексій має багатий досвід проектування, управління проектами та проведення авторського нагляду за розділами газопостачання, електрики, водопроводу і каналізації, кондиціонування і вентиляції, тепла, звукоізоляції, автоматики, зв'язку та інших інженерних систем будівель і споруд.

Олексій працював як з місцевими, так і з міжнародними клієнтами різних галузей, таких як будівництво житлових будинків і офісних центрів, виробничих і промислових об'єктів. Він надавав послуги для таких компаній, як Каргілл, Цепелін, Парк Таун, Тебодін, Байер, Лернел Холдинг, Radisson Blu, Holiday Inn, а також термінал F аеропорту Бориспіль.

Сергій Храміхін

SK

Посада:
Керівник відділу управління проектами будівництва
Освіта:
Спеціалист інженер-будівельник: «Промислове та цивільне будівництво»
Досвід (років):
17
Країни:
Україна, РФ 
Спеціалізація:

Сергій Храміхін - інженер з нагляду за будівництвом, наразі очолює відділ управління проектами будівництва компанії «СДМ Інжиніринг Україна». Сергій має диплом спеціаліста інженера-будівельника за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» та більше 15 років професійного досвіду.

Сергій спеціалізується у нагляді за роботами на будівельному майданчику, серед них планування робіт і моніторинг їх виконання, оцінка і контроль витрат, адаптація проектної документації до українських норм, управління питаннями землеволодіння, допомога з дозвільною документацією, координація роботи підрядників, закупівля та нагляд за встановленням обладнання.

Сергій надавав послуги компаніям в різних галузях промисловості, в тому числі в металургії, нафтогазової галузі, промисловому виробництві, а також в аграрному секторі.

Сергій має досвід роботи з провідними місцевими та міжнародними компаніями в Україні, такими як Монсанто, АрселорМіттал Кривий Ріг, Linde Gas Україна, Єврохолод, Азовська нафтова компанія і Ventech Engineering.

Вадим Убізький

VU2

Посада:
Інженер технічного нагляду
Освіта:
Спеціалист інженер-містобудівельник
Досвід (років):
17
Країни:
Україна
Спеціалізація:

Вадим Убізький є сертифікованим інженером з технічного нагляду. Вадим має диплом спеціаліста інженера-містобудівельника за фахом «Міське будівництво і господарство» та більше 15 років професійного досвіду.

Обов'язки Вадима охоплюють ліцензійний технічний нагляд за будівельними роботами, управління субпідрядниками, підтримку закупівель та отримання дозволів, управління підготовкою проектної документації, управління витратами і контроль якості відповідно до затвердженого проекту.

Вадим надавав послуги клієнтам в різних галузях, серед яких агропромисловий і транспортний сектори, хімічна промисловість, металургія, вироблення та постачання електроенергії (лінії електропередачі та підстанції).

Вадим має досвід роботи з такими компаніями, як DAI Global, EuroCape Ukraine, IFCEM, AECOM Україна і АрселорМіттал Кривий Ріг.

Наші партнери

Контакти

вул. Еспланадна 20, оф. 1102, Київ 01601, Україна
+38 044 364 0019
+38 044 364 0012
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.cdmukraine.com

Підпишіться на нас:

Швидкий контакт

© LLC "CDM Engineering Ukraine", 2013 – 2020.
All rights reserved.

Search