ІНЖЕНЕРНІ ПОСЛУГИ

«СДМ Інжиніринг Україна» має всі необхідні професійні, кадрові та технічні ресурси для повномасштабного управління інвестиційними проектами «під ключ» та участі на всіх етапах розробки проекту - від фінансового планування до введення в експлуатацію з інженерної точки зору. Завдяки власному досвіду і широкій мережі місцевих субпідрядників і постачальників, наша компанія може запропонувати всебічну підтримку технічної розробки та управлінні інвестиційними проектами в Україні з акцентом на цінність для клієнта. Наші інженери мають знання та досвід роботи у відповідності до міжнародних стандартів, часто необхідних міжнародними та EPC компаніями і МФІ, включаючи умови контракту FIDIC.

Civil and Industrial DesignМи надаємо послуги проектування високої якості, що охоплюють повний цикл проектної документації, включаючи техніко-економічні обґрунтування, ескізний проект, проект (П), робочий проект (РП) і робочу документацію (РД), а також авторський нагляд під час будівництва. Всі роботи контролюються сертифікованим Головним Інженером Проекту (ГІП) або Головним Архітектором Проекту (ГАП).

Building Information ModelingВідповідно до передових розробок в області проектування, ми використовуємо технологію BIM для тривимірного моделювання будівель і споруд в поєднанні з мережами інженерно-технічного забезпечення.

Project ManagementМи надаємо адміністративну підтримку та послуги управління проектами міжнародним компаніям, виступаючи в ролі місцевого представництва для участі в тендерах і втілення проектів в Україні. На рахунку нашої команди виграші та успішне впровадження багатьох великих проектів, що фінансуються міжнародними фінансовими організаціями, такими як EuropeAid, ЄБРР,GIZ, USAID і Світовий банк.

Site managementПідчас організації будівельних робіт ми прагнемо зрозуміти і задовольняти індивідуальні потреби наших клієнтів. Наша головна мета - представляти інтереси клієнта під час будівництва з дотриманням термінів і контролем витрат. Наша команда має досвід в управлінні та вирішенні складних проблем, а також наданні допомоги клієнтам в реалізації їхніх інвестицій, відповідно до їх корпоративних стандартів і вимог законодавства України.

Наші партнери

Контакти

вул. Еспланадна 20, оф. 1102, Київ 01601, Україна
+38 044 364 0019
+38 044 364 0012
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.cdmukraine.com

Підпишіться на нас:

Швидкий контакт

© LLC "CDM Engineering Ukraine", 2013 – 2018.
All rights reserved.

Search